wellness dýchánek

Vychutnejte si relax den nebo odpoledne s kamarádky. Můžete si vybrat buď jen průvodce, který vás wellness dýchánkem provede nebo průvodce s balíčkem “péče”. Nabídnout vám můžu ze tří typů balíčků.

Poznání nejen sebe

Nejen že poznáte sebe, ale i svou kamarádku, možná bude těch poznání i více. Pokud se sebou začínáte pracovat a chcete se dozvědět více o svém těle a mysli, tak tento balíček je určen pro vás. V seberozvojových otázkách se zaměříte právě na téma: TĚLO, MYSL, RODINA A PARTNER. V tanci budete zkoušet intuitivní pohyby, možná se vám to zdá “na začátek” trošku těžké. Ale věřte, že právě toto vám pomůže se nejlépe v tanci poznat. Zjistíte jak vaše tělo reaguje na pohyb a například, co se vám honí hlavou během tance. V meditaci prozkoumáte své tělo “zevnitř – vnitřním okem”. Masáž šíje vám dopřeje uvolnění a zjistíte, jak jste na tom se stresem – veškerý stres se většinou ukládá právě na krku a šíji. Průvodce balíčkem obsahuje: seberozvojové otázky 4 témata, video s instrukcemi a inspirací pro kreativní tanec na dané téma, nahrávka s meditací, video s instrukcemi pro masáž

A pokud chcete ještě něco navíc, tak v balíčku “péče” najdete ještě masky na obličej a olej na masáž.

 

Čtyři elementy

Tento balíček je už více hravý a kreativní. Vše budou propojovat čtyři elementy živlů, budeme se tedy zabývat ohněm, vodou, vzduchem a zemí. Ať už v nás, symbolicky nebo si budeme brát inspiraci přímo v nich. Seberozvojové otázky vám možná ukáží nějaké nové stránky osobnosti nebo jen “něco vyplave na povrch”. Při tanci si můžete hrát s pohybem a zkusit si všechny jeho kvality (od pomalého k opravdu rychlému nebo od přímočarého pohybu k nesouměrnému). Objeví se tu také “Tanec slunce”, jelikož na konci tohoto tance byl vždy očistný obřad – oslava čtyř elementů. Meditace bude o rytmech země a uzemnění. V masáži si zkusíte reflexní zóny na chodidlech.

A pokud chcete ještě něco navíc, tak v balíčku “péče” najdete tělový peeling, thermo balzám a krém na masáž.
Indiánky

V tomto balíčku se inspirujeme indiány. Zaměříme se na věci s nimi spojené, například na přírodu, podíváme se dovnitř nás a zkusíme najít své vnitřní zvíře.

Objednávkový formulář