reference

Péči paní Renaty bych doporučila každé ženě, která si uvědomila, že potřebuje i čas, který investuje sama do sebe. Že je třeba pečovat nejen o své tělo, ale i duši, a že jsou obě tyto části velice úzce propojené. A to všechno se dá v Oáze podpory najít. Tak si ten čas na sebe najděte 🙂
Mgr. Lucie Brázdová, Ph.D.
Zástupce ředitele Partners market Olomouc
Měla jsem proceduru 15 min. peeling a 30 min. relaxační masáž. Slečna masérka byla velmi milá a vstřícná, odborně na výši. Spojení peelingu a masáže bylo značně účinné, cítila jsem se skvěle a odpočinutě. K dobrému pocitu jistě přispělo i estetické a čisté prostředí. Mohu jen vřele doporučit!!
Jana Jiroušová
V důchodu
Doporučuji! Úžasná masáž, paní masérka je velice citlivá a šikovná. Škoda, že to máme tak daleko, chodili bychom s manželem pravidelně. Až přijedeme příště do Olomouce, tak se opět zastavíme na masáž.
Dana Vosátková
Byl jsem naprosto nadšen z masáže, kterou jsem zde absolvoval. Měl jsem ztuhlý krk a horní část páteře, což mi šikovná a milá paní masérka napravila k plné spokojenosti. Masáž zad horkými lávovými kameny byla navíc neskutečně příjemná. Zmínit chci i pohodové a čisté prostředí, vůni a relaxační hudbu během masáže. Paní masérka je naprostý profík, a vřele její služby doporučuji.
Ing. Jiří Polák
Account manager Olomouc.cz
Můžu stoprocentně doporučit! Šikovná paní masérka. A kromě Oáza Podpory je to i oáza relaxace 🙂
Veronika Zaoralová
Recepční (v nejbližší době na mateřské)
Dostala jsem poukaz na masáž lávovými kameny a sportovní masáž. Obě masáže byly skvělé, lávové kameny úplná pecka. Paní masérka byla milá a masáž od ní velmi příjemná a uvolňující. Určitě mohu jen a jen doporučit.
Kateřina Kupková
Administrativní pracovnice
Vřele doporučuji tyto jemné, pečlivé ruce, které ví, kam sáhnout. Užila jsem si nádherně celotělový peeling a masáž, která mi pomohla uvolnit moje bolavá ramena. Těším se na pokračování. 🙂
Petra Kelarová
Na mateřské dovolené
Super masáž, příjemné prostředí a relax. Renča má zlaté ručičky 🙂 Jsem po relaxační masáži jako znovuzrozená. Vřele doporučuji.
Kamila Banková
Managerka v Kartotisk s.r.o.
K paní masérce chodím pravidelně už téměř rok a jsem moc spokojená. Kromě toho, že je moc milá, umí masáž dokonale přizpůsobit mým zdravotním problémům, takže vždy odcházím jako znovuzrozená. Na každou návštěvu se vždy moc těším.
Michaela Sokolová
Marketingová specialistka
Byla jsem u paní poprvé na masáži a řeknu jen jedním slovem luxus...Určitě jsem u ní nebyla naposled...Je profesionální, milá, příjemná...Prostě bomba.. 🙂
Michaela Jančíková