Online sdílení

Nikdo vás nechápe? Bojíte se svěřit se svým problémem kamarádce? Čeká vás umělé oplodnění a chcete si o tom s někým popovídat? SVĚŘTE SE NĚKOMU, KDO SI TOUHLE ZKUŠENOSTÍ PROŠEL! Vím, že ve "snažilkovském období", je někdy třeba těžké budovat vztah. Někdy vás partner nechápe nebo někdy nevíte, jak společně s partnerem mluvit.

Jsem tu ženy pro vás nebo i pro vás a vašeho partnera!

Individuální online hovor - 60 minut - 400,- 

Sdílení vašich pocitů, emocí, předám vám své zkušenosti, pokud budete chtít podíváme se na seberozvoj, můžete se jen vypovídat, podívám se na váš problém s nadhledem a zkusíme zjistit, kde je "zakopaný pes".

Individuální online hovor plus relaxační techniky - 90 min. - 700,-

Začátek je stejný jako u individuálního online hovoru, ale ještě si popovídáme o relaxačních technikách a zkusíme najít něco, co vám bude vyhovovat. Aby i v tomhle období jste neměla pořád "těžkou hlavu".

Párový online hovor - 90 min - 800,-

Zkusíme společně zjistit, kde je "zakopaný pes". A nastavit vaši komunikaci tak, aby byli spokojené obě strany.

Co je potřeba?

  • Skype, Facebook, Zoom - prostě něco, kde náš rozhovor bude probíhat
  • Klid - udělejte si prostor, klidně si vytvořte "atmosféru", nechte vypnutý telefon a zaměřte pozornost jen na sebe sama (nebo na sebe a partnera)
  • Bankovní účet - jakmile si domluvíme termín, min. dva dny dopředu prosím o zaplacení částky na účet: 1236316014/3030

Zrušení termínu min. dva dny dopředu, jinak bude požadována úhrada v plné výši, pokud částka nebude připsána dva dny před domluveným termínem, rezervace termínu se ruší

Více
článků