Něco o mně

Renata Sedláčková Koutná

Něco málo o mně samotné

Jsem z malé vesničky nedaleko Prostějova. Nyní bydlím kousek od Olomouce s mým manželem. Mým snem vždy bylo  dělat naplňující práci, která mě bude bavit. A to se mi splnilo! To co dělám mě baví, zároveň mi má práce dává smysl. Jsem typ člověka, který moc rád komunikuje s lidmi (obzvláště s těmi milými), jsem člověk velmi emotivní, mám ráda přírodu, alternativní metody a snažím se důvěřovat své intuici.

"carpe diem"

Jak se zrodil projekt aneb "můj příběh", bez kterého by to nebylo ono

Vždy jsem hledala práci, která mi bude dávat smysl. Postupem času mi došlo, že mě baví práce s lidmi. Také několik lidí nezávisle na sobě mi řeklo, že mám zlaté ruce a dar “doteku”. Proto jsem si udělala rekvalifikační kurz “Sportovní a rekondiční masér”. Věřím, že tělo je spojením fyzického těla a těla “duševního”. Proto jsem se začala zabývat dalšími masážemi a metodami, abych mohla pracovat s klienty jak na fyzické, tak na psychické úrovni. Proto ráda kombinuji různé typy masáží.

Další věc, která mi zapadla do mého konceptu – PRÁCE S TĚLEM I MYSLÍ, je kreativní terapeutický tanec. Úžasný nástroj pro to, abychom rozpohybovali tělo, zklidnili mysl a naplnili/vyživili duši… Baví mě skládat taneční lekce, ale nechat i volnost, tam kde to klienti potřebují. Dává mi i smysl individuální lekce kreativního terapeutického tance spolu s masáží. Prostě to spolu hraje – i o tu hravost v tomto tanci jde, někdy je fajn se nebrat tak vážně 🙂

Dále se zabývám neplodností, jelikož i tato problematika má velké zastoupení v mém životě. Když jsem si vyslechla mou diagnózu, hned jsem věděla, že chci pomáhat dalším ženám, které se ocitly ve stejné životní etapě. Ráda tedy ženám nabídnu skupinové sdílení, kdy si o naší nemoci (ano, neplodnost je klasifikovaná jako nemoc) popovídáme. Pokud nejste naladěné na skupinové sdílení, ráda Vás vyslechnu face to face, třeba online.

Ráda předávám své zkušenosti dál. Buď pomocí workshopů, e-booků nebo online programů.

Ať se potkáme na masáži, v tanci nebo si vyslechnete mé myšlenky či zkušenosti, věřte že do všeho dávám kus srdce. Doufám, že to z mé práce jde cítit. ♥