Kreativní terapeutický tanec

Při tanci se může vznášet tělo i duše

V kreativním terapeutickém tanci si najde každý to svoje. Uvolnění, relaxace, protažení, rozpohybování nebo zábava. Může se objevit improvizace. Také se mohou objevit témata, která řešíte/chcete řešit ve vašem životě. Děláte jen to, co sami chcete. Já vám jen ukážu cestu, kterou se můžete a nemusíte vydat.

Ukázka tance

Nabídka lekcí

Skupinové lekce

Nebojte se tance! Lekce jsou určené i “netančícím”. Lekce jsou jednoduché na pochopení, hravé, kreativní. Jsou hodně o intuici a sebezkušenosti. Hlavně děláte jen to, co sami chcete. Lekce jsou pro osoby, které aktuálně neřeší vážnější neurotické či psychické potíže. Účastníci jsou sami zodpovědní za své psychosomatické zdraví. Lekce budou probíhat v HotYoga studiu.

90 min. 300,-

Individuální lekce

Nejste naladění na tanec ve skupině? Nevadí! Můžete si zatančit v individuální lekci, kterou vás provedu. Zaměříme se na vaše přání a budeme rozvíjet, co budete potřebovat. Lekce proběhne v masérně nebo po domluvě v přírodě.

30 min. 350,- | 60 min. 700,-

Balíček "zážitkové" masáže - 60 min. výběr masáže a rozhýbání 30 min.

Dle individuálních potřeb klienta začneme tancem/pohybem nebo masáží. Také sportovní masáž lze individuálně zaměnit s jakoukoliv jinou masáží nebo technikou, kterou dělám.

Tento balíček lze udělat jen v masérně.

Rezervace