Home

Můj motor

Hlavním cílem je přinést Vám to, co potřebujete, hlavně tedy zatím v masážích. Má nabídka masáží se postupně rozšiřuje - nyní si můžete vybrat nebo Vám mohu pomoci vybrat z 9 typů masáží. Vytvořím pro Vás individuální masáž.  Chci Vám do života přinést relaxaci, klid a porozumění.💜 Jelikož vím, že v této uspěchané době je těžké najít si čas pro sebe.
Také Vám ráda poskytnu podporu v různých etapách Vašeho života. Je totiž někdy potřeba zastavit se a podívat se na věc vnitřním okem. A někdy je potřeba věc vidět z jiných úhlů pohledu. Vím, jak je těžké vyslechnout si diagnózu - neplodnost. Velkou roli při snažení hraje psychika, jak ženy, tak páru.

 

Má kvalifikace

Úspěšně jsem získala rekvalifikační kurz - Masér zaměření na sportovní a rekondiční masáž. Další kurzy následovaly - masáž lávovými kameny, reflexní masáž, kurz kraniosakrální terapie. Mám dlouholetou praxi v komunikaci s klienty. Také jsem absolvovala akreditovaný seminář NAPROHELP - Úspěšná cesta k dítěti. Chci se dále vzdělávat, protože vím, že v oboru masáží budu mít stále co objevovat. A také vím, že téma neplodnosti je tak složité, že nikdy nebudu vědět úplně vše, ale chci se pokusit o to, abych věděla, co nejvíce.

DĚKUJI ZA VAŠI DŮVĚRU!

 

Více
článků