Balíčky
ceník balíčky 2021

Zeštíhlující rituál s masáží hlavy
Masáž (kávovým peelingem) a následný zábal na břiše a stehnech s termofolií. Zábal se nechává cca 25-30 min. Během doby, kdy se stimuluje krevní oběh, pokožka čerpá aktivní látky a hydratuje se, probíhá masáž hlavy (cca 10 min.). Následně se zábal (peeling) opláchne a do pokožky se vmasíruje balzám s výtažkem ze zelené kávy. Aktivuje proces termogeneze v podkožní tukové tkáni, redukuje její nadbytek a znovu tvaruje postavu

Celá procedura cca 60 min. 600,-

Relaxační balíček
Je složen z reflexní masáže plosek nohou, coffee srubu (masáž, zábal – jedna partie) – Po nanesení coffee srubu, se partie zabalí do termofolie a bude probíhat reflexní masáž.

Celá procedura cca 55 min. 1000,-

Detoxikační balíček pro tělo i mysl
Coffee scrub masáž a zábal - břicho, stehna cca 30 min. anticelulitidní masáž galvanicem stejných partií jako při zábalu a nanesení balzámu cca 45 min.; kraniosakrální terapie 30 min. Po coffe srubu bude následovat masáž galvanicem na partiích, kde byl zábal a poté bude následovat kraniosakrální relaxace.

Celá procedura cca 105 min. 1600,-

Komplexní péče I.
Procedura je složena: peeling, rašelinový zábal, sportovní masáž, kraniosakrální relaxace. Začínáme celotělovým peelingem, kdy zbavíme kůži odumřelých částí pokožky a připravíme tělo na další blahodárné látky. Následuje rašelinový zábal, který se přiloží na partie, se kterými máte problém. Po prohřátí přichází na řadu důkladná sportovní masáž. A jako tečka na závěr, aby jste úplně vypnuli - kraniosakrální relaxace.

Celá procedura cca 130 min. 1400,-

Komplexní péče II.
Procedura je složena: Lávové kameny, sportovní masáž, relaxační masáž. Prohřátí problematických partií dle klienta, stejné partie sportovní masáž. A pro uvolnění relaxační masáž.

Celá procedura cca 120 min. 1400,-

Komplexní péče III.
Procedura je složena: Lávové kameny, sportovní masáž, reflexní masáž plosek nohou. Prohřátí problematických partií dle klienta, stejné partie sportovní masáž. A pro uvolnění reflexní masáž plosek nohou

Celá procedura cca 105 min. 1200,-

Komplexní péče IV. s Dornovou metodou

Procedura se skládá z vyšetření, zda nemáte například jednu končetinu delší. Poté se nahřejí nohy a záda lávovými kameny. Následuje Breussova masáž páteře a přechází se přímo na Dornovu metodu.

Celá procedura cca 90 min. 1000,-

Rozhýbání 

Dle klienta se stanoví, zda budeme začínat pohybem/tancem nebo masáží. Kreativní terapeutický tanec/pohyb je na 30 min. a k tomu sportovní masáž na 60 min.

Celá procedura cca 90 min. 1000,-

Více
článků