Balíčky

Zeštíhlující rituál s masáží hlavy

Masáž (kávovým peelingem) a následný zábal na břiše a stehnech s termofolií. Zábal se nechává cca 25-30 min. Během doby, kdy se stimuluje krevní oběh, pokožka čerpá aktivní látky a hydratuje se, probíhá masáž hlavy (cca 10 min.). Následně se zábal (peeling) opláchne a do pokožky se vmasíruje balzám s výtažkem ze zelené kávy. Aktivuje proces termogeneze v podkožní tukové tkáni, redukuje její nadbytek a znovu tvaruje postavu

60 min. 700,-

Relaxační balíček

Je složen z reflexní masáže plosek nohou, coffee srubu (masáž, zábal – jedna partie) – Po nanesení coffee srubu, se partie zabalí do termofolie a bude probíhat reflexní masáž.

55 min. 1 000,-

Detoxikační balíček pro tělo i mysl

Coffee scrub masáž a zábal – břicho, stehna cca 30 min. anticelulitidní masáž galvanicem stejných partií jako při zábalu a nanesení balzámu cca 45 min.; kraniosakrální terapie 30 min. Po coffe srubu bude následovat masáž galvanicem na partiích, kde byl zábal a poté bude následovat kraniosakrální relaxace.

105 min. 1 600,-

Komplexní péče I.

Procedura je složena: peeling, rašelinový zábal, sportovní masáž, kraniosakrální relaxace. Začínáme celotělovým peelingem, kdy zbavíme kůži odumřelých částí pokožky a připravíme tělo na další blahodárné látky. Následuje rašelinový zábal, který se přiloží na partie, se kterými máte problém. Po prohřátí přichází na řadu důkladná sportovní masáž. A jako tečka na závěr, aby jste úplně vypnuli – kraniosakrální relaxace.

130 min. 1 500,-

Komplexní péče II.

Procedura je složena: Lávové kameny, sportovní masáž, relaxační masáž. Prohřátí problematických partií dle klienta, stejné partie sportovní masáž. A pro uvolnění relaxační masáž.

120 min. 1 400,-

Komplexní péče III.

Procedura je složena: Lávové kameny, sportovní masáž, reflexní masáž plosek nohou. Prohřátí problematických partií dle klienta, stejné partie sportovní masáž. A pro uvolnění reflexní masáž plosek nohou

105 min. 1 300,-

Komplexní péče IV. s Dornovou metodou

Procedura se skládá z vyšetření, zda nemáte například jednu končetinu delší. Poté se nahřejí nohy a záda lávovými kameny. Následuje Breussova masáž páteře a přechází se přímo na Dornovu metodu.

90 min. 1 200,-

"Zážitková" masáž

Dle klienta se stanoví, zda budeme začínat tancem-pohybem nebo masáží. Kreativní terapeutický tanec/pohyb je na 30 min. a k tomu výběr masáže na 60 min.

90 min. 1 200,-

Máte zájem o nějaký z balíčků?
OZVĚTE SE MI!