Kdo jsem

11870847_10205305929823123_2516052256389035977_n

Něco málo o mně samotné

Jsem z malé vesničky nedaleko Prostějova. Nyní bydlím v Olomouci a mým snem je dělat naplňující práci, která mě bude bavit, cestovat a také chci co nejdříve založit rodinu s mým manželem. Podle mě by to vše mohlo jít dohromady. Jen CHTÍT a věřit v to..🙂Jsem typ člověka, který moc rád komunikuje s lidmi (obzvláště s těmi milými), jsem člověk velmi emotivní (někdy se mi mění nálada jako ponožky), mám ráda přírodu, alternativní metody a snažím se důvěřovat své intuici.

"Carpe diem!"

brandi-redd-222238

Jak se zrodil projekt aneb "můj příběh", bez kterého by to nebylo ono

Na mé cestě životem mě velmi často doprovázejí děti. Starala jsem se o mladší bratrance, byla jsem jako au-pair v Anglii, také jsem byla vedoucí na táborech. Vše mě táhlo k dětem a asi před třemi lety jsem si uvědomila, proč tomu tak je. Chtěla jsem a chci být maminkou.

Bohužel má cesta za miminkem není vůbec jednoduchá. Jelikož vše začalo již
v mých 17-ti letech, kdy mi gynekolog nasadil antikoncepci. Měl to být "lék" na to, že jsem nikdy neměla menstruaci. V té době mi to nepřišlo divné,
ale potom, co jsem antikoncepci vysadila a menstruace se nedostavila, už jsem věděla, že není něco v pořádku.

A tak začala má cesta za vytouženým miminkem. Moje cesta je klikatá, trnitá, někdy klopýtám a sem tam i spadnu, ale vždy se otřepu a zvednu se. Nechci se vzdát a chci krůček po krůčku tuto cestu zdolávat a věřit, že se jednoho dne dočkám. NADĚJE UMÍRÁ POSLEDNÍ

Díky těmto mým zkušenostem se zrodil nápad na celý projekt Oáza podpory. Chci do budoucna nabídnout ženám (párům) jinou cestu a podporu v těžkém životním období. Vím, že cesta za miminkem není jednoduchá a také vím, že v této situaci hraje velkou roli psychika. Proto chci podpořit psychiku relaxací a v budoucnu dalšími aktivitami.

 

Pokud vás můj příběh zaujal, více si můžete přečíst na blogu